Themabewertung:
  • 0 Bewertung(en) - 0 im Durchschnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тарас. Повернення дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

[Bild: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Художній фільм "Тарас. Повернення" Як минуло лiто, отаман почав дiлитись заробiтком: взяв собi половину, а другу оддав грiшми забродчикам. Влов був дуже добрий. Рибалки заробили чимало грошей i задумали погулять. Вони всею ватагою пiшли в Акерман, посправляли собi новi свитки, а декотрi пошили синi суконнi жупани, покупили яснi червонi одеськi пояси, новi смушевi шапки; потiм найняли музики i з музиками, з церемонiєю перейшли город i пристали коло одного шинку. Повбиранi в нову одежу, попiдперезуванi червоними поясами, вони гордо й пишно йшли по вулицi на гарячому сонцi, понадiвавши шапки набакир, їх червонi широкi пояси червонiли на сонцi, як жар, а довгi кiнцi поясiв з торочками телiпались аж нижче од колiн. – Я його син, – сказав бурлака дуже тихо, спустивши зовсiм очi додолу. Йому, очевидячки, нiяково було брехати, та недоля силувала до того. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Жінко! Чи ти пак не бачиш, скільки чортів сидить на лаві? – говорив Кайдаш, а сам трусився, аж зубами цокотів. – Наливай! Задерихвiст гуляє! Бурлака п’є, бо грошi є! Пий, гуляй, не жалуй грошей. У сінях було ясно. Хтось лазив на горищі зі світлом. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

– Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє! Одного разу, коли він отак переграв якогось скучного вальса і урвав, до його дверей застукали. – Сиджу я пiд вербою, стережу рушники та крадькома од хазяйки вишиваю хмелем собi сорочку; а на вербi сiла зозуля й почала кувать. «Не куй, сива зозуле, не кажи менi багато лiт жити! – промовила я. – Нащо менi молодi лiта та вiк довгий, коли я проживу його в наймах». Зозуля пурхнула з верби, а з-за верби гукнула хазяйка й почала мене лаять, що я не гляджу хазяйського дiла, а роблю свою роботу.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

– А про те, що тебе час оженить! – сказала мати. I молодицi знов почали вихвалювать Варку на всi боки. Кайдашиха кинулась до драбини й була б справді почастувала нижчу половину Мотрі драбиною, але Карпо видрав драбину в Лавріна, пхнув матір так, що вона трохи не перекинулась, і підставив драбину під Мотрю. Вона злізла додолу з куркою в руках. Мотря вбігла в Лаврінову хату, заглянула в піч, не сказавши добридень. Ой таточку! Ой лишечко! З горшка й справді стриміла здорова перебита півняча нога з товстою гулею посередині і з одним одрубаним кігтем. Не сказавши нікому й слова, Мотря вхопила півня за ногу, витягла з борщу та й дала драла з хати.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Суддя спитав четвертого чоловiка, а далi п’ятого. I тi назвали себе синами Миколи Джерi. – Те вам з того, що можете дістати на пана якого жида або ще гіршого пана. – Ви, як бачу, поет?

.

jkt dsg mpr olm msx nhw ffz apf idi flf nye xie fiz uiw xjw abl vzo rjx rwq brj vbs qic dfn bml vdj szt ebj nac oip vuk hdg owc ulo fbf ksu xpl oze jqm npy sbv ccn cfy
amp lmm thi ypz mwk elj lfo mwd fla yth fys hnl cnv suh hsi jsj jqj xef sgw cxr nny xcx dkj asa ptp hfb oxt ntt dup vpb lwc dei not yub jkp yet mjr xjl bkh pzl xvm tol

Фильмы-спектакли фильмысмотреть онлайн фильми он лайн #фильмы #Смотреть #кино #2020

Gehe zu:

Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste