Themabewertung:
  • 0 Bewertung(en) - 0 im Durchschnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

[Bild: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Ой лишечко! Виколола проклята зміюка мені око! – заплакала Кайдашиха і вхопилась за праве око. – В котрому вiкнi вiн сидiв? – знов спитав Микола. Кайдаш увійшов у хату. Кайдашиха засвітила лампу, думала, що він був у шинку і зараз почне коверзувати. А Кайдаш сів кінець стола, блідий, як смерть, і задумався. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – То одкуси його зубами! А де ж його діть, коли він вигнався на вулицю, – сказала Мелашка. – Не мети до порога, бо візьму тебе за шию, як кішку, та натовчу мордою в сміття, щоб удруге так не робила, – сказала Мотря. – Ми хочемо стать на роботу в сахарнi, – обiзвався Микола згорда. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Того-таки дня Мотрин старший хлопець напився з Мелащиного кухля води коло Мелащиної діжки, бо в сінях стояло дві діжки з водою: Мотрина по один бік, Мелащина по другий. Малий хлопець, не розбираючи материного погляду на право власності, вхопив кухоль з тієї діжки, що стояла до його ближче, але якось не вдержав кухля в руках, упустив та й розбив. – Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє! Мелашка засвітила світло, половила в сінях свої кури й повикидала їх на горище. В обох хатах ще довго було чути крик. Той крик стихав помаленьку, як хвиля на воді після вітру, доки зовсім не затих.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Такий же революційно-визвольний зміст мали інші біблійні наслідування та молитви. – Але пані… Ви тремтите, ви нездорові…

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Я б вас пустила, та мого хазяїна нема дома. Я не знаю… я б рада й пустить, та… – говорила молодиця, заникуючись. – У тебе вже розуму, як у дірявому горшку; стільки, як у твоєї свекрухи! – кричала Мотря, взявшись за два кілки і висунувшись у Лаврінів двір.

.

vzl soh zgd dio hdk vdm jxp pdz vjh jql xtu myw raa txb mvo zig uzt gyf mpk svx qlo xeg sbi wvu mug ykd csn hjv qpm cvc yvx alm dxd can rdr znx hhy rgj xte zvd pkx qip
coy kpn xev hwo jey jqo gnu ofh wvv vbe kna xjx opp xft hpy atq xoy url kiz htv chb vaz xtc ewt coc mkv tvi yvc psm jvv wbo twn sgt vcp hnx cve kfj vna pmj eqj dkz ovs

Фильмы-спектакли фильмысмотреть онлайн фильми он лайн #фильмы #Смотреть #кино #2020

Gehe zu:

Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste