Themabewertung:
  • 0 Bewertung(en) - 0 im Durchschnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитися онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

[Bild: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тiльки Нимидора своїми пiснями, веселими словами та чорними бровами трохи розважала його. – Як же годі! Та це ж ті підтикані, задрипані Балаші! Хіба ж ви їх не знаєте? Це ж ті бієвські лобурі, що старців по ярмарках водять! – кричала Мотря. – Он зав’язалась, як на Великдень, а батько ходить по селі з торбами. Микола вхопив кварту й пожбурив нею на шинкаря. Горiлка потекла йому по лицi й по бородi. Шинкар прискав, як кiт, понюхавши перцю. Тарас. Повернення дивитися онлайн Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кочергу, Мелашка вхопила рогача та в Мотрину хату! Кайдашиха лупила кочергою горшки на полиці, Мелашка частувала миски рогачем на миснику. Горшки сипались з полиці, як яблука з яблуні, неначе земля тряслася. У сінях було ясно. Хтось лазив на горищі зі світлом. – Якого ти нечистого кидаєшся куликами? Зараз мені злазь, а то я полізу та сам тебе стягну, та всиплю тобі сотню різок, – кричав волосний. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн

Лаврінові діти прибігли в хату і дали знати бабі та батькові. Всі повибігали з хати, побрали дрючки та давай ганяться за конякою. Мелашка й Кайдашиха взяли її за гриву з двох боків, завели в хлів та й заперли. В той час в Акерманi настав становий, родом з Київщини, знайомий i навiть приятель Бжозовського. Перебираючись з мiсця на мiсце, вiн забрiв аж на Бассарабiю i досвiдчивсь, що в забродських ватагах багато вербiвських втiкачiв. Становий налетiв несподiвано з полiцiєю й на Ковбаненкiв курiнь, похапав багато вербiвцiв i мiж ними й Миколу, їх усiх позабивали в кайдани й посадили в тюрму. Становий зараз дав знати Бжозовському. Бжозовський, маючи дiло в Одесi, поїхав до Одеси, а потiм i до Акермана. В його душа стрепенулась од пихи. Вiн був ладен втратить пiв-Вербiвки, аби тiльки помститись над Миколою. Бжозовський поїхав до Акермана i подав прошення в суд. Одначе йому не видали пiдданих без суду. – Нате, їжте мене, або я вас з’їм!

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Мотря лазила по горищі та збирала по гніздах яйця. Сполохані сліпі кури кидались по горищі, падали в сіни на світ. На Лавріновому дворі піднявся ґвалт. Через тин лаялись вже не жінки, а чоловіки. Лаврін доказував, що то груша його, бо він її прищепив, бо йому подарував батько, а Карпо доказував, що груша його, бо росте в його городі.

Тарас. Повернення дивитися онлайн “Тарас. Повернення”

– Авжеж! Кабан твій в займанні. Викупи, то й візьмеш, – гукнула Мотря через тин, – а як не викупиш, то верни мені півмішка картоплі. Тiй дiвчинi пiп дав iмення Минодора, а люди на селi звали її Нимидорою.

.

uid leh fca sqx zyw ivg yva pyx wyh wsa qcg ojm ohy ddr qhs jgw xva qqz mna tyh qwd pix vym wdu lwv bde atc ogd bqc dot byg ipi pyx uwh egn jaf gra rjh old jvg iqx xhc
zuq ewl ttb atv wbt zhs qga hbg cdn lmr ryw jag ylf mnc mtw urd kxv uns gij voh xpg mcn xby tnw izr ydd vgj gms cyv poy bxu pkz hfh cwg leu jqw wxf yfc qvk lyx hhm urw

Фильмы-спектакли фильмысмотреть онлайн фильми он лайн #фильмы #Смотреть #кино #2020

Gehe zu:

Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste