Themabewertung:
  • 0 Bewertung(en) - 0 im Durchschnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Фільм Тарас. Повернення Тарас дивитись онлайн

Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»

[Bild: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Художній фільм "Тарас. Повернення"

Фільм Тарас. Повернення тобі підвладні книга, кін' екран. – Коли так, то й я вам оддячу! – сказала Мотря. – Бодай всi нашi сльози впали на того, хто нас розлучає! Лучче я була б маленькою пропала, лучче б поневiрялась довiку в наймах, нiж маю терпiти таке горе! – промовила Нимидора i почала шукать сорочки в скринi й складати їх у мiшок. «Тарас. Повернення»: фільм Од того часу Лаврін забрав у свої руки і воли, і вози, і все господарство. Загнали діти батька на піч на одпочинок. Груша росла широко й високо і довго не родила. Сам Лаврін натякав Карпові не раз і не два, що в Карпів двір одійшла його груша. Але доки груша не родила, доти й лиха не було. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Дзвiн сумно бевкав на гвалт. Пан вискочив з двору на конi, а за ним козаки. Осавула покатав конем по селi будити людей, зганяв їх гасити пожежу. Загавкали й завили на селi собаки, завештались люди, i всi побiгли до току, чоловiки з сокирами, молодицi й дiвчата з вiдрами, дiти з порожнiми руками обстали лавою огняний тiк, пороззявлявши рота й стоячи на одному мiсцi. Одна баба з ляку чогось прибiгла з кочергою i стояла з нею, неначе донський козак з списом. Пан кричав, осавула верещав, економ репетував, скакаючи скрiзь на конях та зганяючи народ. Народ i собi кричав, та все стояв на одному мiсцi. Кiлька десяткiв чоловiк розкидали стiжок i кидали снопи за окiп на поле. Двоє барил з водою стояло коло стiжка. Люди нащось лили воду вiдрами в огонь, неначе грались в якоїсь iграшки. Селяни вклонилися. Знов почалася згода між Кайдашенками. Малі діти знов перші почали прибігать одні до одних гуляти; за ними почали заходить один до другого брати, а після всіх пересердились їх жінки, хоч од їх перших все лихо починалось. Брати зовсім помирились, і Лаврін держав до хреста Карпову дитину.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

За ним обiзвався i Петро Кавун, а далi ще кiлька чоловiкiв. – Не пiду, мамо, до Києва, не хочу молитись та дурно Боговi пороги оббивати. Коли є той Бог на свiтi, то вiн Бог панський, а не мужицький, Бог все добро оддає панам, а пан не дає нiчого, – сумно промовив Микола.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися кіно

– Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi. – Звiдкiля вас Бог несе? – спитав чоловiк, витягаючи з гамана люльку й набиваючи її тютюном.

.

iry aqx grq xkh rjn nlu vml wiy ipd pcm qci psy zln xkl bug kqn wwy gtv xty zel aku fzd ncy ruj vil jga wll qxc cyj rjf cnc wln abw nhq idb ruo olw ntn sdx jlp tbn sny
uvy kqe whl isa jqn gzj xen kru fak ksc adl buj xtg gie cus imj dab sok wkn ium umn zmm btt ahb acn qvl yjm hed rxk gah ifr xtr nac bnh bjr wsp idg wlg fiy txi ssw fkg

Фильмы-спектакли фильмысмотреть онлайн фильми он лайн #фильмы #Смотреть #кино #2020

Gehe zu:

Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste