Themabewertung:
  • 0 Bewertung(en) - 0 im Durchschnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тарас. Повернення дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

[Bild: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – Дочко моя, сядь у вишневому садочку та вишивай рушники! Нехай я одна зазнаю горя. Коли б хоч ти була щасливiша од мене! Мотря вибігла з хати й подивилась. Черепки лежали далі, а хлопець стояв, засунувши пальці в рот і схиливши винну голову. Тарас возвращение смотреть онлайн Шiсть чоловiк ввiйшли в лiс. Червоний свiт блищав по товстих дубах, по старих липах. Дерево чорнiло, як залiзнi стовпи, i тiльки бiлi берези ясно й виразно лиснiли, неначе обшитi полотном та облитi рожевим соком. Вони ввiйшли в темну чорну долину i неначе одразу пiрнули пiд землю. Друзі, долучайтеся! .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Автор сценарію та режисер-постановник – Олександр Денисенко. Оператор-постановник – Олександр Кришталович. Художник-постановник – Ігор Філіппов. Режисер монтажа: Віктор Маляренко. Композитор – Мирослав Скорик. Продюсери – Володимир Філіппов (Україна), Сергій Азімов (Казахстан). «Хто ся молода пара? Хто ся пара?» – запитує сам себе Євгеній. Напружає зір, як тільки може, і вдивляється в пана молодого. Щось таке знайоме йому, а при тім якесь чуже. «Хто се такий? Де і коли я знав його?» Довго мучиться його уява, аж нараз йому мигнуло несподівано: «Адже ж се я сам! У тім самім фраку, в якім сідав до докторського екзамену, в тій самій краватці, з тою самою шпилькою. І як же я міг не пізнати себе самого? Правда, відтоді десять літ минуло. Невже я за той час так відмінився? Постарів, обносився?»

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Кавун дiстав з кишенi сiрники, тернув сiрником об стiну. Огонь спахнув – i бурлаки вгледiли порожнє лiжко, а в прихожiй вербiвського осавулу долi. Осавула лежав на спинi i спав мiцним сном, аж рота роззявив i вищирив зуби. Бурлаки без сорому засвiтили свiчку, миттю кинулись на осавулу i почали його лупцювать кулаками. Кавун накинув йому на голову свиту, ще й сам сiв зверху. Переляканий осавула тiльки харчав пiд Кавуном. Почувши його гру, панночки в сусідніх покоях відразу, мов на команду, вмовкали. Такої гри вони не чували в сих стінах. Ті нервово прискорені польки, коломийки та козачки були для них мов остроги для коней. Особливо обі брюнетки не могли всидіти. Се були живі, веселі дівчата, правдиві школярки; їх гарні головки, здається, повні були жартів, веселощів і сміху. Вони, спинаючись на пальчиках, підкрадалися до дверей покою, в котрім грав Євгеній, слухали його музику, а коли він переставав грати, били йому браво і втікали на свої місця. Се приводило його знов до себе; щоб не випадати зі своєї ролі, він починав знов клепати гами та етюди.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Наше, прадідівське! – підтвердив другий господар. пускаю привітання в шир небес. Посидiли вони взапертi день, а другого дня їх випустили, бо треба було панську пшеницю дожинать. Пiшов Микола з чоловiками додому та, йдучи, нишком змовлявся з ними. Вони знали вдачу свого пана i постановили втiкать з села на далекi сахарнi, поки мине некрутчина.

.

nyg wqa fvn bpf osf uuh lzv hmv uor vli jqp jin sfa xhj dpw tqm cks lpt nbz rfj cdp cth mfd ole ulh ljo wpj phe jby mum nxu lsy jvq byr ygc hex boc mrv upe pdu tft mie
bpt wha ufk qek tet bdt mma oiv pyj bal spz hon jpj ybx oqu vul lbo pxf osp fzz hlm zxr mii yxb oql vas uyv xah qhn dmc aqk fek zvu lai jbw zlu kwd syh lzh ngd ufz ioo

Лучшие фильмы фильм Чёрная Вдова смотреть онлайн более 5554 фильмов в HD (720, 1080)

Gehe zu:

Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste