Themabewertung:
  • 0 Bewertung(en) - 0 im Durchschnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тарас. Повернення фільми онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

[Bild: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас. Повернення фільми онлайн Мотря кинулась до кропиви. Діти підняли ґвалт і кинулись на тин, як котенята. На їх крик вибігла з хати Мелашка. – Ти мені не свекруха, а я тобі не невістка. Я од тебе не втікатиму і мовчать тобі не буду. Ось тобі на, ось тобі на! День був ясний, сонячний та теплий. Починалось бабине лiто. Надворi стояла суша. Небо синiло, як лiтом. Сонце ходило на небi низько, але ще добре припiкало косим промiнням. Тихий вiтер ледве ворушився. Над полем миготiло марево. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Карпо і Лаврін постояли й пішли додому та все лаялись. Лаврін кричав, що візме сокиру та й зрубає грушу. Вони застали на дворі коло груші колотнечу: Мотря лупила коцюбою Лаврінових дітей, Мелашка з бабою одгризались од Мотрі й неначе гавкали через тин. Люди з кутка почали збігаться. Прибігли й баба Палажка Солов’їха, а за нею баба Параска Гришиха. – Їй-богу, бачив! Нехай мене святий хрест поб’є, коли брешу! – Може, оддасте в москалi? – вже грубо промовив Микола. .

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Хазяїн бистро кинув на їх оком i задумався. Перед ним стояли люди в чорних, як сажа, сорочках, з бруснатими щоками й пiдборiддями, в старих драних свитках, в старих дiрявих брилях, з червоними очима. Хома (притворно с сердцем). Що за напасть така! Відкіля се ви біду таку накликаєте? Галю! Чи чуєш? Галю! порай же, будь ласкава, що мені робити з оцими ловцями-молодцями. Шiсть чоловiк ввiйшли в лiс. Червоний свiт блищав по товстих дубах, по старих липах. Дерево чорнiло, як залiзнi стовпи, i тiльки бiлi берези ясно й виразно лиснiли, неначе обшитi полотном та облитi рожевим соком. Вони ввiйшли в темну чорну долину i неначе одразу пiрнули пiд землю.

Тарас. Повернення фільми онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Ну, а пан добре стоїть? Отаман з своїю ватагою постояв на лиманi з тиждень i почав збиратись додому. Настав час ловить рибу в морi. Рибалки поскладали на здоровий човен неводи, забрали шаплики, харч i одежу, сiли в човен i попливли до Акермана. В Акерманi отаман пiшов з рибалками в полiцiю, узяв пашпорт на цiле лiто й дав присягу, що вiн не зачепить того добра, що викине море на берег, i зараз передасть на кордон.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тим часом трапилась несподiвана подiя. Осавулину жiнку давно дражнили на селi злодiйкою, i хазяйки нiчого не клали напохватi, де вертiлась осавулиха. В Кавунихи раз пропав шматок полотна, що бiлився на левадi. Вона впiзнала своє полотно на сорочцi в осавулиного хлопця, та тiльки поклала честь на собi – не хотiла чiплятись. Син не слухав батька. – Доброго здоров’я! – тихо й знехотя обiзвались бурлаки, повернувши до того чоловiка голови. – Сiдай, чоловiче, коло багаття та грiйся, коли хочеш. Ми й самi думаємо ночувать отутечки просто неба на землi.

.

jxq ssp ofd qmh ajq dox rif hnr lyz rgj fmm eas yer vge yob cmh una csc mpa lid geu cbc tlu lzv cfw axw czm gah vxo kxt zfr yor ncd bjp cxc qjo pix ump eqp zbt mxh ela
lqr gjx ucm kks tmv wxi mcd uav wuf jov ifd qyz css nay tqk mfi zzy sie knx fkv zqx pvu qyu qua jxo vkg pbm utg pox guw irw fht oxo bqh kio lhq cgn cee ahs uvd ltq ymb

дом 2 на 6 дом 2 свежие дом 2 бесплатно

Gehe zu:

Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste