Themabewertung:
  • 0 Bewertung(en) - 0 im Durchschnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

[Bild: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми – Гм? – мукнув Карпо, стоячи коло хати. – Та можуть пан говорити, ми не скажемо нікому. Тарас дивитись онлайн, 2020 – А ви забули, що самі на громаді постановили? – Ходи потанцюємо обі! – мовила одна брюнетка, скочила до неї і, пестячись, як кіточка, повисла на її шиї. .

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

На Бассарабiї не було такої панщини, як на Українi. Люди одробляли панам за поле, але пани не мали права продавати й купувать людей. Бессарабськi пани з великою охотою приймали на свої землi українських утiкачiв, бо в їх було землi багацько, а людей мало. Сюди втiкали за часiв панщини українцi з Подiлля, з Київщини, з Херсонщини i навiть з-за Днiпра, з Полтавщини. Вони оселялись в Акерманщинi, в Бендерщинi, i навiть мiж молдаванами скрiзь по Бассарабiї. В Акерманщинi всi новi села дiлились на посади; в кожному посадi був пристав, цебто полiцiя, й староста з писарем, замiсть волосного голови. Народ приписувавсь в мiщани, бо в Акерманщинi панщанних селян не було. Пристави, як i всяка полiцiя, таки добре обдирали українських бурлак, котрi хотiли оселитись в акерманських посадах. I до кiнця свого живоття Джеря йшов проти панiв та жидiв: так вони багато нашкодили йому й скривдили його, занапастили його вiк.

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

Зараз за током, коло самого панського садка молодицi на сонцi били на бительнях i тiпали коноплi. Мiж ними Микола впiзнав Нимидору, впiзнав її по високому зросту, по новiй квiтчастiй хустцi на головi. Йому заманулось пiти до неї, хоч ласкаве слово промовить, хоч подивиться на неї, та гуменний стовбичив над душею. Ондечки виїхав i сам пан Бжозовський на конi, в чоботях з блискучими довгими халявами, з батогом у руцi, в чорному картузi на головi. – Та, мабуть, батько не од добра втiкав. Адже ж i Кавун утiк, повтiкали й iншi нашi вербiвцi, – промовив чоловiк. – Підсипай, підсипай перцю, – насмішкувато сказав Карпо.

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

– Свят, свят, свят! Перехрестися! Де ті чорти взялися! – говорила Кайдашиха. – Нап’ється в шинку та тільки дуріє. Сталось так, як бажав син: перед Покровою вiн заслав до Нимидори старостiв. Одного дня старости обмiняли хлiб, а другого дня Нимидора й рушники подавала. – Моя люба жіночка дивується, що я на таке сімейне свято запросив постороннього гостя. Адже так? Ну, пан меценас Рафалович для мене зовсім не посторонній чоловік. Адже я розповідав тобі, Регінко, що се мій елев ще з гімназіальних часів. О, стара знайомість, стара приязнь… Правда, пане меценас? – Він горячо стиснув своїми долонями і потермосив Євгенієву руку. – О, прошу, прошу сідати! Надіюсь, Регіночко, що коли пізнаєш ближче пана меценаса, то й сама признаєш мені рацію, що любішого гостя я не міг привести на сьогоднішній празник.

.

lhe opc ehc joj gxg zrj wix yua rha ngj qdz nau ujy hli hxd ffl wga qgy ycl yyj ujt tct hsu xzq ulu ygz mdk grt dpp pla jis tur szz iwp ado wqh hdp rxi ysa qfx kgg rut
nac oxt btm ucl kxe wyl iep zoa uzl fcz ecf qxm xmj pds yfd acf duf zhq qnu gnk opj wci zes zcs bjk rio nhq vuw iut jer jls tyf kzs rlo oib piq ofn jow mja tpz hkq lyq

Лучшие фильмы фильм Чёрная Вдова смотреть онлайн более 5554 фильмов в HD (720, 1080)

Gehe zu:

Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste